th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> www.shopence.com ;Özel baskı teknikleri ile hazırlanmış farklı ve yaratıcı tasarımları uygun fiyatlara alabilirsiniz. - Girişimci Fikir
Loading...

www.shopence.com ;Özel baskı teknikleri ile hazırlanmış farklı ve yaratıcı tasarımları uygun fiyatlara alabilirsiniz.

InstagramReklamUgurBey3.png
Özgün ve kişiye özel baskılı tişört üretimi gerçekleştiren www.shopence.com internetten gelen siparişi 10 dakikada teslime hazır hale getiren dijital baskı teknolojisi kullanarak print on demand  iş modeliyle internet üzerinden tişört satan yepyeni ve yeniliçi bir platform olarak 2017 yılının son aylarında kuruldu.

Yüzlerce özgün tasarımı bünyesinde barındıran shopence.com ayni zamanda kişiselleştirlmiş ürünler de tasarlamakta ve müşterinisiniz beğenisine sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurtdışından tasarımcılar ile telif ödemesi modeli esasına göre çalışan print on demand sistemi,satış gerçekleştiği anda dijital baskı teknolojiyle ürünlerimiz 10 dakika içinde teslime hazır hale gelmektedir.

www.shopence.com en önemli  özelliği Tüketicilere daha önce görmedikleri tasarımları sunmasıdır.

Tişört baskılarımızda en etkili çözümleri sunan yöntemlerden biri de Direct to Garment (DTG) yöntemidir. Mürekkep baskı yazıcılarımız sayesinde karmaşık ve çok renkli tasarımları tişörtlerimize basabiliyoruz. Bu sayede Film baskıcılığı ile benzer bir kalitede üretim yapmanız mümkün oluyor. Özel baskı teknikleri ile hazırlanmış farklı ve yaratıcı tasarımları Tişört,çanta,kupa,yastık ve poster baskısı olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Yorum yok

Cevap bırakın