th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> Sheraton Grand İstanbul Ataşehir hizmete açıldı - Girişimci Fikir
Loading...

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir hizmete açıldı

Cevahir Yapı tarafından, pek çok prestijli oteli bünyesinde bulunduran Starwood Grubu ile yapılan anlaşma doğrultusunda, İstanbul’un finans merkezi olarak yükselini sürdüren Ataşehir’de gerçekleştirilen otel yatırımı “Sheraton Grand İstanbul Ataşehir”, resmi olarak hizmete açıldı.

DÜNYADAKİ 25 ‘GRAND’TAN BİRİ

80 milyon dolarlık bir yatırımla, iş ve toplantı oteli olarak konumlandırılan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, Sheraton markasının en üst segmenti olan, dünyadaki 25 “Sheraton Grand” arasında yerini aldı. Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Genel Müdürü Soner Metin, otelin resmi açılışı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında, bölgedeki en iyi yemeği, en konforlu konaklama deneyimini ve kusursuz bir toplantı-etkinlik hizmeti sunmayı hedeflediklerini belirterek, “Ataşehir, yatırım için çok doğru bir yer. Devlet desteğiyle sıfırdan planlanarak oluşturulan Türkiye’nin ilk ve tek Finans merkezi projesi 2018 yılında tamamlanacak; bu sebeple kamu bankaları, ticari işletmeler, büyük şirketler, ofis ve konut projeleri Ataşehir’e odaklanmış durumda. Burası tamamen iş odaklı bir bölge. Bütün bunları topladığımızda Ataşehir’de büyük bir potansiyel gördük ve bunu güzel bir yatırıma çevirdik” dedi. Metin, toplam 30.000 metrekare kapalı alana kurulu 27 katlı otel yatırımıyla, Anadolu Yakası’nın standartlarını yükselttiklerini söyledi.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir , Anadolu yakasının gözde iş ve konut merkezi Ataşehir’in merkezinde yer almaktadır.Merkezi konumuyla köprülere ve otoyol bağlantı yollarına yakın, Sabiha Gökçen Havaalanına 28 km ,yapılmakta olan yeni finans merkezine 1 km ve Ülker Spor Arena’ ya yürüme mesafesindedir.

Süit ve teras odalarından görünen uçsuz bucaksız Adalar ve Marmara Denizi manzarası ile Sheraton Grand İstanbul Ataşehir 165 misafir odası ve suitlerin tümünde hızlı internet erişimi, HD TV, minibar hizmeti ve Sheraton Özel Uyku Deneyimi yatakları ile lüks ve şık bir İstanbul deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

001-lobi-0296--1030x687.jpg

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yap

  • keyifle.net 3 ay ago Reply

    bu tür otellerin ülkemizin turizm gelirlerini artırdığını düşünüyorum. ülkelerin gelişmiş şehirlerinde iş adamlarının bu tür konsept otellerin toplantı salonlarını kullandıklarını biliyorum.

Cevap bırakın