th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> Paykwik ödeme sistemi - Girişimci Fikir
Loading...

Paykwik ödeme sistemi

Paykwik ; ukash ön ödemeli kart sistemlerinin kapanması ile birlikte paykasa kart ile birlikte piyasaya sürülen euro ile işlem gören ön ödemeli sanal alışveriş kartıdır. Türkiye ile birlikte Hindistan, İngiltere, Kıbrıs ve Almanya Yoğun olarak kullanıldığı ülkeler arasındadır. Paykwik E-ticaret siteleri ödeme yöntemi ve game pin olarak kullanılabilmektedir.

Bir çok online alışveriş sitesinde rahatlıkla kullanabileceğimiz bir ödeme sistemi olan paykwik artık ödeme konusunda bize çok farklı seçenekler sünüyor kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişilerin eline geçmiyor ön ödemeli olarak 19 haneli bir pin numarası alıyorsunuz.

Bu sayede internette online olarak oynanabilen bir çok oyunda paykwik sistemini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz almak istediğiniz paket ücretini hesap numarasına yatırdıktan sonra satın alma işlemini tamamlayabiliyorsunuz her sitede olduğu gibi size canlı destek bölümünden yardımcı oluyorlar tek yapmanız gereken sitemize girmek ve canlı destek bölümünde paykwik almak istediğinizi belirtmek…

 

http://www.paykwik.org

 

paykwik ile ilgili görsel sonucu

Bunları da beğenebilirsin

Yorum yok

Cevap bırakın