th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> Givin ile hem alışveriş hem iyilik yap  - Girişimci Fikir
Loading...

Givin ile hem alışveriş hem iyilik yap 

Givin Uygulaması Nedir?

Başak Süer ve Ali Aksakarya  tarafından modern kahramanlar yaratmak için yola çıkan Givin, insanların kullanmadığı eşyaları sivil toplum kuruluşlarına yardım etmek amacıyla satışa sunduğu bir telefon uygulamasıdır.İkinci el pazar yeri modelini sosyal fayda ile birleştiren Givin uygulamasını Android  ve  İos cihazlarınızdan indirebilirsiniz.

Givin Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Bir İTÜ Çekirdek girişimi olan Givin aynı zamanda Bkm Express, UserSpots, İyzico tarafından desteklenmektedir.Givin Uygulamasında şuan destekte bulunabileceğiniz vakıflar; Koruncuk Vakfı, TOG , Tohum Otizm Vakfı ve TEGV’ dir.

Tamamlanan Projeler katagorisi ile fonlanan projelerle ilgili gelişmeleri takip edebilme imkanı sunan Givin ile katkılarınızı tamamen şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz.

Givin-Uygulaması-Resim

Givin Nasıl Kullanılır?

Öncelikle kullanmadığın eşyanın bilgilerini ve fiyatını fotoğraflı bir şekilde uygulamaya yükleniyor.Eşyan satıldıktan sonra ödeme uygulama üzerinden gerçekleşiyor ve eşyanı, satın alan kişiye kargolaman gerekiyor.Sattığın eşyanın geliri ise daha iyi bir gelecek için ihtiyacı olan insanlara yardım olarak ulaştırılsın.

Sosyal bir girişim olarak karşımıza çıkan Givin, fikir olarak muazzam başarılı. Givin insanlara sahip olduğu şeyler ile kendilerini kahraman gibi hissettirmeye çalışması etkileyiciliğini kat kat arttırıyor.Girişimin uygulama tarafına bakacak olursak gerçekten güzel işçilik görüyoruz ve sadece sözde kalmayan bir girişimin ayak seslerini duyar gibi oluyoruz.    Sosyal medya tarafını aktif olarak kullanan girişim, ünlü isimlerin imzalı ürünlerinin üzerinden paylaşımlarda bulunuyor ve gayette başarılı bir harekette bulunuyor.  Uygulamanın toplamda indirilme sayısı ve aldığı geri dönüşümler oldukça iyi durumda , patlama yapmasını beklediğimiz bir girişim olan Givin’e  ulaşabilir ve sizde bir kahraman olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yap

Cevap bırakın