th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> Gelecek Turizmde Diyorsan Projen ile Başvuru yap. - Girişimci Fikir
Loading...

Gelecek Turizmde Diyorsan Projen ile Başvuru yap.

T.C. Kültür ve Turizm BakanlığıBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Anadolu Efes ortaklığında sürdürülebilir turizm projeleri ile yerel kalkınmaya destek olan “Gelecek Turizmde”nin yeni dönem başvuruları başladı. Geleceğe değer katacak sürdürülebilir turizm projeleri için son başvuru tarihi 28 Temmuz 2017.

Türkiye’nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan; T.C. Kültür ve Turizm BakanlığıBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes ortaklığında yürütülen Gelecek Turizmde’ye başvurular başladı. Türkiye’nin turizm potansiyelini ortaya çıkartmak, bu alanda istihdamı artırmak ve sürdürülebilir turizm projeleri ile yerel kalkınmaya destek olmak amacıyla başlatılan Gelecek Turizmde bu yıl 10. yılını kutluyor. 10 yılda Türkiye’nin dört bir yanından 13 sürdürülebilir turizm projesi desteklendi. Yeni dönemde de, üç sürdürülebilir turizm fikrine fon, eğitim, planlama, iletişim, danışmanlık ve teknik destek verilecek.

Unutmayın, geleceğe değer katacak sürdürülebilir turizm projeleri, 28 Temmuz 2017 tarihine kadar internet üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek.

“Gelecek Turizmde” hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.gelecekturizmde.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Yorum yok

Cevap bırakın