th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> CEP TELEFONUNDAN VE İNTERNETTEN PARA KAZANMAK MÜMKÜN - Girişimci Fikir
Loading...

CEP TELEFONUNDAN VE İNTERNETTEN PARA KAZANMAK MÜMKÜN

Teknolojinin büyük bir hızla gelişmesi yaşamımızı, eğlence ve çalışma anlayışımızı değiştirmeye devam ediyor. Hele de internetin varlığı sayesinde bu değişim çok büyük bir hız kazanmış durumda.Yani artık dünyadaki hemen her insana bir şekilde ulaşma imkanına sahibiz. Sosyal medya ve arama motorları sayesinde inanılmaz derecede büyük bir bilgi birikimiyle karşı karşıyayız. Tabii internetin bu kadar büyük olması nedeniyle bu mecradan kazanç sağlamak da mümkün hale geldi.Konuyla ilgili yaklaşık 1 yıl önce yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Peki internetten nasıl para kazanılır? İnternetin hayatımıza girdiği günden beri pek çok kişi bir şekilde; pazarlama, içerik pazarlaması ve reklam gibi yollardan para kazanmaya devam ediyor. Ama bu yöntemlere geçmeden evvel meseleyi biraz daha irdelemeliyiz. Eğer grafik tasarım, muhasebe, seslendirme, sosyal medya pazarlaması, SEO gibi alanlarda tecrübeniz varsa Fiverr, BiOnluk gibi sitelerden freelance iş alabilirsiniz. İş başı 5 dolar ya da 10 lira kazandığınız bu platformlarda üstün başarı gösterirseniz iş başı ücretinizi artırabilirsiniz de. Bu tür sitelere üye olmadan evvel hangi alanlarda hizmet sunabileceğinizi iyi belirleyin ve kendinizi iyi tanıtın. Zira iyi iş çıkarıp olumlu değerlendirmeler aldıkça daha çok para kazanma fırsatı bulursunuz.

İnternetten para kazanmanın en yorucu yollarından biri blog yazmaktır. Sıkı bir blog kitlesi olan bir blog oluşturmak zordur. Yoğun bir çalışma ve zaman ister. Ancak belli bir eşiği aştıktan sonra daha kolay ilerleme kat edilebilir. İyi bir takipçi kitlesi olan bir blog ayda binlerce lira kazandırabilir. Ancak bu kitleyi elde etmek, korumak ve kaliteli içerik oluşturmak sanıldığı kadar kolay değildir. Her halükarda denenmeye değer bir alandır blog yazarlığı. Hemen şimdi başlayabilirsiniz mesela. Blogunuza takipçi çektikten sonra Google Adsense üzerinden reklam geliri elde edebilirsiniz. Başlangıçta “akmasa da damlar.”

İNTERNETTEN (GİTTİGİDİYOR GİBİ)  SİTELERDEN  ÜRÜN SATIN

internetin şahlanmaya başladığı dönemden itibaren hayatımızda olan bir alışveriş sitesi. Ancak bu siteyi nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Ebay üzerinden satış yapmanın türlü incelikleri vardır. Yani insanların sizin açık artırmanıza ilgi göstermesini sağlamak her zaman kolay olmayabilir. Bu nedenle Ebay, Gittigidiyor, N11, Sahibinden gibi siteler üzerinden satış yapma tekniklerini iyi araştırın. Başarılı satıcıların tekniklerini analiz edin. Ürünleri nasıl satışa çıkardıklarına, ilandaki ayrıntılara odaklanın ve bunları siz de uygulamaya çalışın.

ROAMLER  :   

Gizli müşteri anket çalışmaları ile kullanıcılarına para kazandıran  bir firma türkiye  ofisleri  var  güvenilir  ve  büyük  firmalarla  çalışıyorlar  (Henkel,unilever,turkcell,vodafone gibi )  Para kazanmanın eğlenceli yolu Roamler artık Türkiye’de  İPhone iOS veya Android işletim sistemi kullanan bir cihazın varsa, Roamler uygulamasını hemen cihazına yükleyebilirsin. Bir Roamler olarak, ekibe katılmak için bir   davetiye  almalısın. Davetiye için benimle  iletişime  geçebilirsiniz. (e.posta: uguragirgol@gmail.com) 

Napolyon.com ilgi alanlarına ve tercihlerine uygun anketleri, iznin doğrultusunda e-posta ve web sitesi yoluyla sana ulaştırır. Anketlere katılarak ilgini çeken konularda fikirlerini paylaşma ve gerçek hayatta kullandığın ürün/hizmetlerin şekillenmesine katkıda bulunma ayrıcalığını yakalarsın. Ayrıca bu anketlere katılımın sonucunda NAP Puanlar kazanırsın. Napolyon.com’da kazandığın NAP Puanlar karşılığında pek çok seçkin markanın yalnız sana özel fırsatlarından yararlanabilir, anlaşmalı olduğumuz çeşitli web sitelerinde NAP Puanlarını indirimlere dönüştürebilirsin. Üye olmak  için   buraya tıkla

Wowapp ile para kazanma : skype ve whatsapp benzeri bir uygulamadır, oldukça yeni olan bu uygulamada şirket gelirlerin yüzde 70 civarını üyelerine paylaştırarak internetten para kazanmaolayına değişik bir adım atmıştır. Skype gelirlerini hiç bir şekilde paylaşmazken ve üyelerine yardım etmezken wowapp sitesi üyelerine paylaştırıyor bunun nedeni ise daha fazla üyeye erişmek içindir. 8 seviye referans sistemi mevcuttur siz davet ettikçe de para kazanacaksınız hatta uygulama açık kaldığında bile para kazandırıyor bu uygulama  buraya tıkla üye ol

İnternet üzerinden reklam izleyerek para kazanabileceğiniz gibi, eğer bir firma sahibiyseniz doğru noktalara reklamınızı ulaştırarak daha büyük getiriler elde edebilmenizi sağlayan mobil uygulama tıklayarak üye olabilirsiniz.  reklam, kobi ve e-ticareti kazanca dönüştüren muhteşem bir uygulamadır.

ARTIWAY : Yaptığınız  alışverişlerden para kazanmanızı sağlayan platform  , Artıway, e-ticaret ve sosyal platform fonksiyonlarını bir araya getiren ilk ve tek hizmettir. Artıway internetten yaptığınız alışverişlerinizden para iadesi almanızı sağlar. linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

cep telefonu ile para kazan ile ilgili görsel sonucu

Bunları da beğenebilirsin

Yorumlar (3)

  • emre aktürk 3 ay ago Reply

    çok güzel bir yazı eline sağlık kardeşim

  • hasan 3 ay ago Reply

    internetten oturduğun yerden para kazanmak çok hoş tabikide ama kazanan gerçekten biz mi oluyoruz yoksa hizmeti beren mi o da tartışılır tabi.

  • ishana 2 ay ago Reply

    sürekli sanal alemde zamanı geçirenler için elbette kazançlı olabilir. ama herkes için uygun olmayan bir kazanç türü. bir de sanal ortamdan para kazanmak bazı kişilere ters gelebiliyor. fiziki bir emek yok nasıl oluyor ? sorularını bir çok kişiden duyuyorum.

Cevap bırakın