th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> Anadolu Sigorta Hackathon için başvuru yapabilirsiniz - Girişimci Fikir
Loading...

Anadolu Sigorta Hackathon için başvuru yapabilirsiniz

Bugüne kadar birçok proje inovasyon yarışmasına katılmış ve hala bu konuda heyecanı  dinmemiş biri olarak sizler  için gece gündüz  demeden araştırmalar  yapıyorum.

Özellikle kurumsal firmalar ve üniversiteler  son zamanlarda  sık sık bu tarz  çalışmalar  yapıyorlar.

aşağıda  detaylarını  paylaştığım anadolu sigorta hackathon proje  yarışmasına başvuru yaparak sizlerde  yeteneklerinizi  gösterebilirsiniz.

Dijital projeler geliştirmekten keyif alan, Hackathon ruhunu yaşamak isteyen; potansiyel ve mevcut müşterilerimize günlük hayatlarında sigortacılık ile ilişkili bir fayda sağlayabilecek inovatif fikirlere sahip tüm yazılımcı, tasarımcı ve geliştiricileri Anadolu Sigorta Hackathon’a bekliyoruz!

Sigortacılık deneyimini yaygınlaştırmak, keyifli müşteri deneyimi sağlayacak çözümler sunmak en büyük hedefimiz

Anadolu Sigorta Hackathon’a katılmak için http://hackathon.anadolusigorta.com.tr websitesinde yer alan katılım formunu, 13 Ekim tarihine kadar eksiksiz doldurmak yeterli. Başvurusu alınan tüm katılımcılara onay e-maili göndereceğiz.

Anadolu Sigorta Hackathon’a katılmak için http://hackathon.anadolusigorta.com.tr websitesinde yer alan katılım formunu, 13 Ekim tarihine kadar eksiksiz doldurmak yeterli. Başvurusu alınan tüm katılımcılara onay e-maili göndereceğiz ile ilgili görsel sonucu

Bunları da beğenebilirsin

Yorum yok

Cevap bırakın