th, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0"> Alışverişinizden Gerçek Para Kazandıran Uygulama Nakitup - Girişimci Fikir
Loading...

Alışverişinizden Gerçek Para Kazandıran Uygulama Nakitup

Beğeniyle kullandığım yaptığınız alışverlerden para kazanmanızı sağlayan kullanımı basit bir  mobil uygulama hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Mayıs 2017’de SUCOOL desteğiyle kurulan bir girişim olan Nakitup, marka ve perakende sektörünün, Y kuşağının yaklaşımını çözümlemekte ve problemlerine çözüm üretmekte yavaş kalması, sosyal medyanın yerleşik problemlere çözüm üretme yolunda bir kanal olarak seçilmesinin yeterli olmamasını ele alan ve beraberinde son tüketiciye değen, gerçek anlamda fayda sağlayan bir platform olarak öne çıkıyor.

Nakitup projesinin hayata geçmesini tetikleyen hareket noktası ise, bireysel bir son tüketicinin ihtiyaçlar endeksine odaklanmak. Yani şöyle, bir kişinin ayda ortalama 100 ile 150 adet arasında ihtiyacı olan ürünleri satın alması ve bunların her birinden minimum 1 TL geri ödeme ile ayda sadece zorunlu satın almalardan kaynaklı 100 TL kazanabilmesi fikri.

Hem de bu oran %70 ‘leri geçiyor. İnsanlar bir şey satın almak istediklerinde önce Online Alışveriş sitelerini geziyor, satın almak istediği ürünün fiyatlarına özelliklerine bakıyor, ürünü almak için gerekli sebepleri okuyor, satın alanların yorumlarına bakıyor, muadil ürünlerle karşılaştırıyor ve tüm bunlardan çıkan sonucu analiz ederek almak istediği ürüne karar veriyor ve gidip mağazadan satın alıyor.

Online araştırıp Offline satın alanlar, Online araştırıp Online satın alanlardan daha fazla. Bu arada Offline satın almak demek; İnterneti kullanmadan gidip herhangi bir yerden, mağazadan, dükkandan fiziksel olarak satın almak demek.

Piyasaya sunacağınız ürünün İnternet araştırmasını iyi yapmalısınız ve ürününüzü İnternette iyi lanse etmelisiniz. Sattığınız ürünün bir web sitesi olmalı ve sitede ürünün özellikleri yer almalı. Kendi sitenizde olmasa bile, birkaç yerde, sosyal mecrada olmalısınız. Tüketici davranışları o kadar çok değişti ki, artık kararlarını İnternet’te veriyorlar.

Bu yüzden en azından “Vitrin Mağazanız” olmalı ve “Nakitup” uygulamasında yer almalısınız.

Bunları da beğenebilirsin

Yorum yok

Cevap bırakın